دستگاه تزریق پلاستیک چیست؟

دستگاه تزریق پلاستیک

 

حتما تا به حال فکر کرده اید اشیاء پلاستیکی که در زندگی روزمره از آنها استفاده می کنید چگونه ساخته شدند.

این اشیاء میتواند کوچک مثل لپ لپ ، پریز های برق ، سر دوش پلاستیکی ، درب دبه یا بزرگ مانند گلدان پلاستیکی ، عسلی ، قطعات مبل ، صندلی پلاستیکی ، سپر خودرو و … باشند.

دستگاه تزریق پلاستیک

برای ساخت چنین قطعات پلاستیکی نیاز به دستگاهی تحت عنوان دستگاه تزریق پلاستیک است.

این دستگاه در تناژ مختلف در بازار موجود است ، از 50 تن تا 4500 تن و بالا تولید و به فروش می رسد.

کشور های مختلفی تولید کننده دستگاه تزریق پلاستیک هستند

دستگاه تزریق پلاستیک

از جمله این کشور می توان به کشور های : چین ، آمریکا ، آلمان ، ژاپن ، روسیه ، ترکیه ، ایتالیا ، ایران و … اشاره کرد که اکثرا از کیفیت بسیار عالی برخوردار هستند و قطعات اصلی آنها مثل پمپ ، برق و … آنها تفاوت زیادی باهم ندارند و شاید فقط شکل ظاهری آنها تفاوت داشته باشد.

البته دستگاه های تولید داخل ، هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت تفاوت فاحشی با دستگاه های چینی و سایر کشور ها دارد و قابلیت رقابت ندارند و برای کار کردن امکانات و قطعات با کیفیت متوسط در اختیار شما قرار میدهند.

شرکت Zhenfei یکی از تولید کنندگان بزرگ کشور چین است که دستگاه های تزریق پلاستیک چینی با کیفیت و قیمت مناسب به سایر کشور های صادر میکند.

دستگاه تزریق پلاستیک

از جمله این کشور ها میتوان به کشور های ترکیه ، ایران ، مجارستان ، ارمنستان ، گرجستان ، عراق ، آمریکا و کشور های اروپایی اشاره کرد.

شرکت ما با بیش از 35 سال تجربه در تولید و ساخت و فروش دستگاه تزریق پلاستیک آماده مشاوره و فروش دستگاه تزریق پلاستیک به شماست

جهت تماس با ما از پل های ارتباطی زیر استفاده فرمائید :

تلفن همراه :

09122037292

تلفن همراه 2 :

09122483257

تلفن ثابت :

02133873870

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.